Хумана 3 з яблуком, 300г

0.00 грн

корзина_3

Кошик порожній

Humana 3 з яблуком - збалансована молочна суміш з пребіотиками галактоолігосахаридами (ГОС) для подальшого годування здорових дітей від 10 місяців і старше.
Рекомендована в якості альтернативи коров'ячого молока при нестачі або відсутності грудного молока.

Основні переваги:
• виготовлена зі свіжого екологічно чистого молока від здорових корів з власних ферм в Німеччині;
• максимум корисних властивостей зберігається завдяки дбайливим технологіям переробки молока і виробництва продуктів;
• в складі міститься комплекс білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінеральних речовин і мікроелементів для здорового зростання малюка;
• завдяки натуральному яблуку має приємний молочно-фруктовий смак;
• натуральні пребіотики галактоолігосахариди і продукти життєдіяльності бактерій (коротколанцюгові жирні кислоти) активізують зростання власних біфідо- і лактобактерій в кишечнику дитини, оберігаючи від дисбіозу;
• без глютену і кристалічного цукру.
Упаковка містить 1 пакет 300 г.

Склад (на 100 г порошку): сухе знежирене коров’яче молоко 28%, лактоза, мальтодекстрин, рослинні жири  (пальмова, соняшникова, рапсова олії), галактоолігосахаридний сироп 5%, порошок з яблук 1,4%, рисовий порошок, карбонат кальцію, ортофосфат кальцію,  вітаміни (вітамін C, ніацин, вітамін Е, пантотенова кислота, вітамін А, вітамін В1, вітамін В6, вітамін В2, фолієва кислота, вітамін К, біотин, вітамін D3, вітамін В12 ),  цитрат натрію, карбонат магнію, L-триптофан, дифосфат заліза, окис цинку, сульфат міді, сульфат магнію, йодат калію, цитрат калію, селенат натрію, хлорид калію. 

Продукт містить лактозу. Не містить глютен.

Не містить штучні консерванти, барвники та ароматизатори. Без ГМО! 

Спосіб приготування:
Рекомендується годувати дитину свіжоприготованою сумішшю - готується суміш на одне годування і безпосередньо перед годуванням.
При необхідності готову (розведену суху) суміш можна зберігати в герметично закритій пляшці при кімнатній температурі не більше 4-х годин або в холодильнику при температурі не вище + 4°С до 30 годин (рекомендації ESPGHAN, 2004).
1 мірна ложка суміші без вершка (5 г) розводиться на 30 мл води.
Кількість готової суміші приблизно 33 мл.

Інструкції з приготування дитячого харчування: 
Не підігрівати дитячу суміш в мікрохвильовій печі (ризик опіку). 
Перед приготуванням суміші ретельно вимийте руки і посуд, з якої дитина буде вживати суміш. Закип'ятіть необхідну кількість води, призначеної для дитячого харчування, і охолодіть до 50-60°С. Налийте приблизно половину необхідної кількості води в чисту пляшку. Мірної ложкою, яка знаходиться в пачці, наберіть необхідну кількість порошку в пляшечку. Вершок з ложки знімайте за допомогою ножа. Завжди дотримуйтеся рекомендованих пропорцій суміші і води. Закрийте пляшку і ретельно збовтайте. Потім додайте залишок води і ще раз струсіть пляшечку до повного розчинення порошку. Охолодіть готову суміш до температури годування 36-37°С: на кілька хвилин опустіть пляшечку з сумішшю в чашу з холодною водою або потримайте під струменем холодної води. Струсіть пляшечку знову і перевірте температуру готової суміші ще раз на тильній стороні зап'ястя. 
Залишки суміші після годування не використовуйте повторно. Відкритий пакет з сумішшю ретельно закривайте після використання. Зберігайте в прохолодному сухому місці і використайте протягом 3 тижнів.

94.80 грн