Хумана 0-ГА, 90мл

0.00 грн

корзина_3

Кошик порожній

А ви знали, що провідні світові організації в галузі охорони здоров`я та педіатри-експерти рекомендують для новонароджених в якості першої суміші рідкі стерильні готові до вживання суміші?

Humana створила унікальну рідку гіпоалергенну молочну суміш для недоношених малюків та дітей з малою масою тіла (від 1800 г до 3500 г), схильних до алергії при недостатності чи відсутності грудного молока.

Готова до вживання стерильна рідка суміш Хумана 0-ГА не проходила кінцевого етапу сушки, тому вам достатньо лише її розігріти і покормити свою крихітку.

Може використовуватися впродовж першого року життя дитини з недостатньою масою тіла та/або схильністю до алергії. 

Суміш виготовляється в Німеччині з екологічно чистого свіжого молока за унікальною технологією замкнутого циклу, що дає можливість  зберегти при виробництві всю користь та поживність молока. А вимоги до чистоти молока у 20 разів жорсткіші за стандарти ЄС. Ця особливість забезпечує ідеальну переносимість суміші Хумана 0-ГА та гармонійний розвиток вашої дитини.

Хумана 0-ГА містить білок у кількості 2,1 г/100 мл, що задовільняє підвищені потреби недоношених малюків та тих, хто має надто малу  масу. Білковий компонент суміші  на 100% представлений сироватковим білком, який завдяки гідролізу не провокує розвиток алергії та легко засвоюється. Молочна суміш в оптимальній кількості містить необхідні для малюка  омега-3/омега-6 жирні кислоти та нуклеотиди.  Ці компоненти вкрай важливі для правильного розвитку нервової системи дитини, органів її зору, імунної системи та шлунково-кишкового тракту.

Хумана 0-ГА  збагачена пребіотиками галактоолігосахаридами, які сприяють росту власних біфідо- та лактобактерій в кишечнику малюка. Не містить глютену та кристалічного цукру. 

Для приготування суміші вам навіть не знадобиться вода – варто лише підігріти суміш.

Тому  Хумана 0-ГА ідеальна для використання у клініках, пологових будинках, зручна для годування за межами дому, під час нічних пробуджень дитини, під час змішаного вигодовування (коли в матері мало грудного молока і догодовування необхідне в невеликому об’ємі).

Склад: демінералізована вода, вітаміни (вітамін С, вітамін Е, ніацин, пантотенова кислота, вітамін А, вітамін В2, вітамін В1, вітамін В6, фолієва кислота, вітамін К1, біотин, вітамін D3, вітамін В12), лактоза, рослинні жири ( пальмова олія, соняшникова олія, рапсова олія, мортірелла альпіна), гідролізат молочного білка, мальтодекстрин, галактоолігосахаридний сироп, емульгатор: ефіри моно- і дигліцериди жирних кислот, ортофосфат кальцію, карбонат кальцію, холін гідрогентартрат, хлорид натрію, інозитол, оксид магнію, хлорид калію, карбонат натрію, карбонат калію, таурин, лактат заліза, нуклеотиди (цитидин-5-монофосфат, уридин-5-монофосфат, аденозин-5-монофосфат, інозин-5-монофосфат, гуанозин-5-монофосфат, хлористий хром, L карнітину, сульфат цинку, сульфат міді, йодат калію, сульфат магнію, молібдат натрію, селенат натрію.

Поживна (харчова) цінність

Од.Вим.

На 100мл

Енергет. цінність

кДж

320

 

ккал

77

Білки

г

2,1

Вуглеводи

г

7,8

Лактоза

г

5,0

Мальтоза

г

0,1

Декстрин

г

2,5

Харчові волокна

г

0,5

Галактоолігосахариди

г

0,5

Жири

г

4,0

Насичені жирні кислоти

г

1,5

Мононенасичені жирні кислоти

г

1,7

Поліненасичені жирні кислоти

г

0,8

Лінолева кислота

мг

716

Альфа-лінолева кислота

мг

79

Лінолева: Ліноленова

 

9,1

Арахідонова кислота

мг

17,6

Докозагексаєнова кислота

мг

17,6

Арахідонова: Докозагексаєнова

 

1,0

Мінерали

 

 

Натрій

мг

32

Калій

мг

75

Кальцій

мг

100

Магній

мг

8,9

Фосфор

мг

60

Хлорид

мг

60

Кальцій:Фосфор

 

1,7

Мікроелементи

 

 

Залізо

мг

1,3

Цинк

мг

1,0

Мідь

мг

69

Йод

мкг

26

Фтор*

мкг

8,0

Марганець

мкг

15

Селен

мкг

2,3

Хром

мкг

1,0

Молібден

мкг

3,2

Вітаміни

 

 

Вітамін А

мкг

150

Вітамін D

мкг

3,0

Вітамін Е

мг

4,0

Вітамін К

мкг

10

Вітамін В1

мкг

130

Вітамін В2

мкг

200

Вітамін В6

мкг

120

Вітамін В12

мкг

0,30

Вітамін С

мг

25

Ніацин

мг

2,6

Пантотенова кислота

мкг

1,2

Фолієва кислота

мкг

31

Біотин

мкг

5,1

Нуклеотиди

мг

3,3

Аденозин монофосфат

мг

0,7

Цитидин монофосфат

мг

1,2

Гуанозин монофосфат

мг

0,2

Інозин монофосфат

мг

0,4

Уридин монофосфат

мг

0,8

Холін

мг

20

Таурин

мг

5,9

Інозитол

мг

25

L-Карнітин

мг

3,2

Осмолярність

мосмоль/1л

265

Ниркове навантаження

мосмоль/1л

134

Хумана 0-ГА готова до вживання.

Варто тільки розігріти продукт.

Перед приготуванням впевніться у чистоті рук, пляшечки і соски.

  • Ретельно збовтайте баночку (або пакет ТетраПак) перед відкриттям.
  • Відлийте необхідну кількість суміші у дитячу пляшечку для годування.

Після відкриття суміш необхідно зберігати в холодильнику та використати протягом 24 годин.

  • Підігрійте суміш у пляшечці під струменем води чи у спеціальному нагрівачі дитячого харчування до 36-37°С. Підігрівайте суміш у кількості, необхідній лише на одне годування.
  • збовтайте та перевірте температуру суміші на тильній стороні зап’ястя

Не використовуйте залишок суміші для годування повторно.

При зберіганні закритої  баночки з сумішшю можливо розшарування продукту, що не є ознакою його пошкодження за умови збереження герметичності баночки і дотриманні умов зберігання.

Грудне молоко – найкраще харчування для Вашого малюка

Кількість молочної суміші на одне годування для кожної дитини індивідуальне і залежить від виду вигодовування (змішане або штучне), маси тіла та інтервалів між годуваннями. Орієнтовна кількість готової суміші на одне годування в залежності від віку:

- 1-2 тижні - 60-90мл

- до 1 міс. - 120м

- 1-2 міс. - 150мл,

- 2-4 міс. - 180мл,

- 4-6 міс. - 210мл,

- 6 міс. 

- старше 6 міс. - до 240мл.

Перед введенням молочної суміші дитині, проконсультуйтеся з педіатром або зверніться на нашу гарячу консультаційну лінію 0 800 301-199.

Якщо немає особливих рекомендацій педіатра, суміш Хумана 0-ГА можна використовувати для годування «на вимогу» за індивідуальним графіком годувань дитини.

Після Хумана 0-ГА за рекомендацією лікаря недоношена дитина може бути переведена на суміші Хумана 0, Хумана ГА 1, Хумана ПРЕ, Хумана Антиколік або повністю на грудне вигодовування.

86.00 грн