Хумана Piulatte plus

0.00 грн

корзина_3

Кошик порожній

Humana Piulatte plus - дієтична добавка для жінок, які годують дитину груддю, для підвищення лактації і відновлення після вагітності.

Містить рослинні екстракти розторопші (силімарин) і галеги, які мають лактогенні, гепатопротекторні, протизапальні, антиоксидантні властивості. Галега (козлятник) також нормалізує обмін речовин, має гіпоглікемічну дію. 

Продукт має унікальну систему транспортування SILITIDIL® (силімарин, зв’язаний з фосфоліпідами),  яка значно підвищує біодоступність лактогенних трав'яних екстрактів у клітини, і тим самим підвищує їх ефективність.

Крім того, Piulatte plus підтримує рівень гормонів пролактину та окситоцину в організмі жінки після пологів. Пролактин стимулює вироблення грудного молока, а окситоцин забезпечує його просування по молочним протокам грудної залози, викликаючи їх скорочення. Пролактин і окситоцин є основними факторами запуску мотиваційної материнської поведінки, любові та прив’язаності до своєї дитини.

Humana Piulatte plus:

  • Клінічно доведено збільшення грудного молока на 30-50% і більше.
  • 1-2 курси застосування протягом 3 місяців достатньо для підтримання лактації на високому рівні.
  • 100% профілактика гнійного маститу.
  • Відновлення роботи печінки після вагітності і поліпшення загального самопочуття.
  • Зменшує тривожність, нормалізує психоемоційний стан, є профілактикою післяпологової депресії.
  • Не потребує вживання у великій кількості, є безпечним і має довготривалий ефект.

Не містить глютен. Не містить штучні барвники, консерванти та ароматизатори. Без ГМО.

Коробка містить 70 г продукту (14 соше по 5 г), на 1 курс прийому.

Склад: сахароза 85,5%, Силітидил®: плоди розторопші (Sílybum mariánum) з вмістом силімарину 2,6%; фосфатидилсерин 2,6%; емульгатор: соєвий лецитин 2,6%; суцвіття галеги лікарської (Galega officinalis) 2,1%, мальтодекстрин; підкислювач: лимонна кислота 2,1%; ароматизатор; загущувач: коллоїдний двоокис кремнію.

Приготування: розчинити 1 пакетик-саше (5 г) в склянці теплої кип’яченої води (150-200 мл), рекомендовано вживати один раз на день за 1 годину до або після прийому їжі, бажано вдень. Готовий розчин вживати одразу.

Застереження: не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу для щоденного споживання. Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Перед застосуванням проконсультуйтесь зі своїм лікарем або зверніться за консультацією лікаря на гарячу лінію за телефоном: 0 800 301 199.

617.00 грн