Закладки (0)
Авторизация
Регистрация
0
RU
RU
UA
RU
RU
UA
0.00 грн.
Ваша корзина

В вашей корзине пусто

Humana 1, 300 г
319.00 грн.
Купить
Купить в 1 клик

О товаре

Humana 1 - це високо адаптована початкова молочна суміш, розроблена спеціально для здорових немовлят з народження до 6 місяців. Її склад максимально наближений до грудного молока, щоб забезпечити Вашому малюку все необхідне для правильного росту та розвитку. Розроблена на основі наукових досягнень, клінічних досліджень та відповідно до вимог законодавства ЄС 2020!

 Особливості складу:

ü  З пребіотиками: Додавання пребіотиків (галактоолігосахаридів) сприяє розвитку здорової мікрофлори кишечника, що важливо для травлення та імунітету малюка.

ü  Містить тільки лактозу: основний вуглевод грудного молока і молочних сумішей.

ü  Має збільшений вміст поліненасичених жирних кислот LCP за рахунок додавання докозагексаєнової кислоти DHA (сімейство омега-3). Співвідношення арахідонової (ARA) та докозагексаєнової (DHA) кислоти = 1:2. LCP необхідні для для росту, розвитку головного мозку, нервової системи, формування зору, нормального стану судин, шкіри і слизових оболонок. Насиченість організму саме протизапальними омега-3 жирними кислотами (у першу чергу DHA) значно знижує ризик атопічних захворювань при схильності до них (атопічний дерматит, харчова алергія, алергічний риніт, бронхіальна астма).

ü  Зменшено вміст білків. Співвідношення сироваткових білків і казеїну – 60 : 40

ü  Містить натуральні пребіотики галактоолігосахариди (GOS) для формування здорової мікрофлори кишечника і нормалізації стільця.

ü  Містить нуклеотиди для розвитку імунної системи та формування імунної відповіді, сприяють дозріванню кишечника та його нормальному функціонуванню.

ü  Збагачена таурином та холіном, які сприяють розвитку головного мозку та зору, є необхідними для розумового розвитку, впливають на обмін жирів (основне джерело енергії для новонароджених та грудних дітей).

ü  Тільки суміші Humana містять залізо у вигляді новітньої сполуки – бісгліцинату заліза, який має підвищену біодоступність (всмоктування у кишечнику в 4 рази вище, ніж у звичайних сполук заліза), і завдяки цьому потребує меншої кількості споживання. На відміну від звичайних сполук бісгіцинат заліза не подразнює ніжну слизову шлунку, не визиває шлунково-кишкових дисфункцій (нудота, закрепи або навпаки більш рідкі випорожнення), не має токсичного впливу на мікрофлору кишечника. Рекомендований для лікування ЗДА.

ü  Оптимальний вміст вітаміну D – високої якості з морських водоростей,  забезпечує обмін кальцію та фосфору в організмі, сприяє мінералізації кісток, є необхідним для профілактики рахіту, має модулюючий вплив на імунну відповідь, знижує кількість і тривалість респіраторних вірусних захворювань.

ü  Оптимальний вміст вітаміну В3 (пантотенова кислота) - має велике значення для жирового обміну (розпад та синтез), бере участь у виробленні стероїдних гормонів, впливає на мікрофлору кишечника та ріст біфідобактерій.

ü  Збалансований склад:  Суміш збагачена всіма необхідними вітамінами, мінералами і мікроелементами в оптимальній кількості відповідно до віку для зміцнення імунітету, гармонійного розвитку і здорового зростання дитини.

ü  Не містить глютен.

ü  Не містить штучні консерванти, барвники та ароматизатори, без ГМО.

Упаковка містить 1 пакет 300 г.

300 г сухої суміші = 22 пляшечки по 100 мл готової суміші Humana 1.

Состав

Демінералізована суха сироватка 38%, рослинні олії (пальмова, ріпакова, соняшникова) 20%, лактоза 17%,  сухе знежирене молоко 12%, галактоолігосахариди (з молока) 5%, пальмо-ядрова олія 3%, хлорид калію, солі кальцію ортофосфорної кислоти, цитрат натрію, карбонат кальцію, олія з мікроводоростей Schizochytrium sp., бітартрат холіну, олія з Mortierella alpina, карбонат магнію, L-тирозин, вітамін С,  інозитол, L-фенілаланін, L-триптофан, цитрат калію, таурин, нуклеотиди (цитидин-5'-монофосфат, уридин-5'-монофосфат, аденозин-5'-монофосфат, інозин-5'-монофосфат, гуанозин-5'-монофосфат),  бісгліцинат заліза, сульфат цинку, вітамін Е, пантотенова кислота, ніацин,  тіамін, сульфат міді, сульфат марганцю,  вітамін В6, вітамін А, вітамін D, рибофлавін, йодат калію, фолієва кислота, вітамін K, селенат натрію, біотин, вітамін В12.

Приготовление

Для приготування суміші Humana 1 рекомендується дотримуватися наступної пропорції: одна мірна ложка сухої суміші без вершку (4,5 г) розводиться на 30 мл води. Ви отримуєте приблизно 33 мл готової суміші.

Спосіб приготування:

• Перед приготуванням суміші ретельно вимийте руки, простерилізуйте пляшечку і соски, з яких дитина буде вживати суміш.

• Закип'ятіть воду і остудіть до температури 50°С.

• Налийте приблизно половину необхідної кількості води в дитячу пляшечку для годування.

• Мірною ложкою, яка знаходиться в упаковці, наберіть необхідну кількість сухої суміші в пляшечку. Завжди дотримуйтеся рекомендованих пропорцій сухої суміші і води. Вершок з мірної ложки обов'язково знімайте.

• Закрийте пляшечку, збовтайте 15-20 секунд до повного розчинення порошку. Долийте залишок необхідної кількості води і ще раз збовтайте.

• Остудіть готову суміш до комфортної температури вигодовування приблизно 37°С.

• Перевірте температуру суміші на тильній стороні зап'ястя.

 Готуйте суміш лише на одне годування безпосередньо перед вживанням. Не використовуйте залишок суміші для годування повторно.

Завжди дотримуйтесь інструкції, зазначеної на упаковці дитячого харчування.

Употребление

Важлива інформація: грудне молоко - найкраще харчування для Вашого малюка. Перед початком годування дитини до 1 року необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем-педіатром.

Кількість готової суміші на одне годування залежить від виду вигодовування (змішане або штучне), маси тіла дитини та інтервалів між годуваннями.

Орієнтовний обсяг готової суміші в залежності від віку

Вік дитини

Вода,

ml (мл)

Кількість мірних  ложок суміші**

Суха суміш, g (г)

Готова суміш, ml (мл)

Кількість прийомів на день

0-1 місяць*

90

3

13,5

100

5-8

2-й місяць

90

3

13,5

100

7-8

3-й місяць

120

4

18,0

130

6-7

4-й місяць

150

5

22,5

170

4-6

після 4-го місяця

180

6

27,0

200

4-5

**1 мірна ложка дорівнює приблизно 4,5 g (г) сухої суміші.

Якщо немає особливих рекомендацій педіатра, суміш Humana 1 можна використовувати для годування «на вимогу» за індивідуальним графіком годування дитини.

Відкритий пакет з сумішшю слід зберігати в сухому та прохолодному місці, вжити протягом 21 доби.

При виникненні питань ви можете звернутися на гарячу лінію підтримки за телефоном: 0 800 301 199 (дзвінки безкоштовні на території України).

Отзывы
Имя
E-mail
Текст отзыва