Закладки (0)
Авторизация
Регистрация
0
RU
RU
UA
RU
RU
UA
0.00 грн.
Ваша корзина

В вашей корзине пусто

Humana PRE, 470 мл
209.00 грн.
Купить
Купить в 1 клик

О товаре

Хумана ПРЕ з LC PUFA, пребіотиками галакто-олігосахаридами (ГОС) та нуклеотидами призначено для новонароджених та дітей перших місяців життя при недостатній кількості або відсутності грудного молока. Суміш в оптимальному співвідношенні містить довголанцюгові поліненасичені жирні кислоти (LC PUFA) – лінолеву, ліноленову, арахідонову, докозагексаєнову, які є важливими компонентами фосфоліпідів головного мозку і фоторецепторів сітківки ока. Містить натуральні пребіотики ГОС, які мають біфідогенні властивості та сприяють нормалізації випорожнень, а також нуклеотиди, необхідні для розвитку та функціонування імунної системи.

Продукт містить лактозу. Не містить глютен. Не містить штучні консерванти, барвники та ароматизатори.

Состав

Склад: Вода 67%, знежирене молоко 21%, демінералізована суха сироватка 4,5%, лактоза 2,5%, рослинні олії (пальмова, рапсова, соняшникова, пальмо-ядрова), галакто-олігосахарид (з молока), 2?фукозиллактоза, олія з мікроводоростей Schizochytrium sp., олія з Mortierella alpina, бісгліцинат заліза, емульгатор: моно- та дигліцериди жирних кислот; солі кальцію лимонної кислоти, солі кальцію ортофосфорної кислоти, солі натрію ортофосфорної кислоти, хлорид кальцію, гідроксид калію, вітамін С, ніацин, пантотенова кислота, вітамін В6, фолієва кислота, біотин, рибофлавін, тіамін, L-тирозин, холін, таурин, інозитол, вітамін А, вітамін К, вітамін D, хлорид калію, карбонат магнію, сульфат цинку, сульфат міді, йодид калію, вітамін Е, вітамін В12, сульфат марганцю, селеніт натрію, нуклеотиди (цитидин 5'-монофосфорна кислота, натрієві солі уридин 5'-фосфорної кислоти, аденозин 5'-фосфорна кислота, натрієві солі інозину 5'-фосфорної кислоти, натрієві солі гуанозину 5'-фосфорної кислоти).

Приготовление

Продукт готовий до вживання. Перед приготуванням ретельно вимийте руки. Вимийте і простерилізуйте посуд, з якого дитина буде вживати суміш. Перед відкриванням збовтайте суміш протягом 10 секунд. Відкрутіть кришку, зніміть захисну фольгу. Відлийте необхідну кількість суміші в чисту пляшечку. Підігрійте суміш на водяній бані до температури годування приблизно 37°С. Перевірте температуру готової суміші на тильному боці зап’ястя. Не розігрівайте суміш в мікрохвильовій печі (ризик опіку).

Умови зберігання: герметично закриту пластикову банку зберігати в прохолодному та сухому місці при температурі від 5°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 70%. Відкриту банку щільно закривати, зберігати при температурі від 2°С до 8°С. Вжити протягом 24 годин.
У разі невідповідного зберігання та приготування продукту може бути небезпечним для здоров’я
дитини.

Употребление

Важлива інформація: безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Грудне молоко - найкраще харчування для вашого малюка. Перед початком годування дитини до 1 року обов’язково проконсультуйтеся з педіатром.

Рекомендації до споживання: кількість молочної суміші на одне годування для кожної дитини індивідуальна та залежить перш за все від виду вигодовування (змішане або штучне), ваги дитини та інтервалів між годуваннями. Тому наведені об’єми готової суміші на одне годування в залежності від віку є орієнтовними:
 
Вік дитини Готова до вживання суміш,
ml (мл)
Порцій дитячої суміші
на день
0-1 місяць* 100 5-8
2-й місяць 100 7-8
3-й місяць 130 6-7
4-й місяць 170 4-6
Після 4-го місяця 200 4-5
* За рекомендацією лікаря.


При виникненні питань ви можете звернутися на гарячу консультаційну лінію за телефоном: 0 800 301 199 (дзвінки безкоштовні на території України).
Отзывы
Имя
E-mail
Текст отзыва
Рекомендуемые товары
Humana Piulatte plus, 70 г
Акция
708.00 грн.
585.00 грн.
Количество:
Купить
В корзине
Боди Мартышки
Акция
390.00 грн.
234.00 грн.
Количество:
Купить
В корзине