Закладки (0)
Авторизація
Реєстрація
0
UA
RU
UA
UA
RU
UA
Only Humana
Виробником продукції Humana є найбільший молочно-промисловий комплекс у Німеччині – DMK Group GmbH,який входить у ТОП компаній-лідерів у цій галузі в Європі. Концерн переробляє 6,8 млрд. молока на рік та експортує продукцію у більш ніж 50 країн світу.
Humana забезпечує бездоганну якість молочних сумішей завдяки унікальному молочному шляху. З чистими намірами Humana бере найкраще від природи – екологічно чисте свіже молоко, дбайливо переробляє, зберігаючи його цілющі властивості, та додає тільки необхідне для створення сумішей бездоганної якості.
Найвища якість молочних сумішей Humana досягається завдяки:
  • Багаторічній глибокій експертизі як в молоці, так і в дитячій нутриціології.
  • Молоку тільки від здорових корів з власних фермерських господарств.
  • Власним вимогам до чистоти молока, які у 20 разів жорсткіші, ніж вимоги до чистоти молока у ЄС.
  • Миттєвому охолодженню зібраного молока до +4°С і швидкій доставці його на завод протягом 1-2 годин.
  • Використанню для виробництва молочних сумішей тільки свіжого (не сухого!) молока.
  • Додатковій очистці молока від мінімальної кількості бактерій механічним способом за допомогою бактеріофуги.
  • Дбайливому ставленню до природної цінності молока та бережливій пастеризації (не стерилізації!). Адже при стерилізації молока зменшується біологічна цінність частково зруйнованих білків і вітамінів. Стерилізоване молоко не містить живих бактерій, але вбиті бактерії та їх токсини можуть стати причиною виникнення алергії у дитини.
  • Багаторазовому контролю продукції – понад 600 контрольних аналізів на всіх стадіях виробництва, включаючи готові молочні суміші.

Майже 9000 власних молочних фермерських господарств Humana знаходяться виключно на екологічно чистих землях Німеччини, які справедливо названі зеленим серцем країни.

Вільний випас корів у теплі пори року, забезпечення їх натуральними чистими кормами взимку та дбайливий догляд за тваринами і станом їх здоров’я дозволяють отримувати найцінніший дар природи – цілюще молочко.

Молоко, використовується для виробництва дитячих сумішей, отримується тільки від здорових корів, які ніколи не хворіли і не отримували ліки, у тому числі антибіотики. Адже надважливою умовою отримання якісного дитячого харчування є молочко від абсолютно здорових корів!

Для збереження цілющих природних властивостей свіжого молока, його миттєво охолоджують до +4°С після удою корів і швидко доставляють на завод Humana протягом 1-2 годин!

Сучасне виробництво та щадні технології переробки молока дозволяють зберегти його природну користь і створити молочні продукти бездоганної якості.

Сухі молочні суміші отримуються з рідких у процесі виробництва, зберігаючи аналогічну природну цінність молока і чистоту. Готові продукти запаковуються в асептичних умовах без доступу кисню.

Для впевненості у бездоганній якості дитячого харчування Humana проводить понад 600 контрольних аналізів на всіх етапах виробництва, включаючи готові молочні суміші.

Продукти Humana дають впевненість, що Ваше сонечко отримає все необхідне і корисне від природи для гармонійного фізичного і розумового розвитку.

Принципи Humana:
ЕКСПЕРТИЗА
НАТУРАЛЬНІСТЬ
НАДІЙНІСТЬ
Переваги нашої продукції:
Тільки екологічно чисте свіже молоко від здорових корів із власних фермерських господарств
Швидка доставка молока протягом 1-2 годин
Замкнутий цикл виробництва
Екологічно чисте сучасне виробництво, щадні технології переробки молока
Вимоги до чистоти молока в 20 разів жорсткіші ніж вимоги до чистоти молока в ЄС
Відсутність у молочних продуктах: ГМО, цукру, ароматизаторів та штучних консервантів
Майже 70-річний досвід виробництва Humana - експертиза, підтверджена часом